Švedai sukūrė kiekvieno poreikius atitinkančią vonios įrangos liniją

„Gustavsberg” bendrovės darbuotojai, pasitelkę tūkstančių vartotojų ir profesionalų per 70 metų išsakytas nuomones, patarimus, įspūdžius bei pageidavimus, kartu su dizainerių komanda „Myra Industriell Design” sukūrė visiškai naują vonios įrangos liniją „Nautic”.

„Nautic“ – tai nekeliančių triuškmo, gražių ir funkcionalių produktų linija, kupina inovatyvių sprendimų. Be to, šios linijos produkcijos natūralus ir harmoningas dizainas puikiai atspindi jos devizą – sukurta pagal Jus.
 

Naująja vonios produktų linija buvo siekta sukurti patraukliausią ir labiausiai įkvepiančią „Gustavsberg vonios įrangą. Profesionalus bei vartotojus ši linija sudomins savo dizainu bei unikaliomis savybėmis, kurių dėka „Nautic“ produktai ateityje tikriausiai taps klasika. Kuriant naująją liniją, buvo išlaikyti ir vieni svarbiausių keliamų reikalavimų – aukšta „Gustavsberg produktų kokybė ir prieinama kaina.

Kūrybos darbus tarptautinį pripažinimą pelniusi „Myra Industriell Design” dizainerių komanda pradėjo prieš dvejus metus. „Norėjome sukurti kažką absoliučiai naujo, kad akį traukiantys produktai taptų standartu. Taip pat norėjosi, kad gaminiai būtų ryškių ir išskirtinių formų. Būtent tokia ir yra „Nautic” vonios įrangos linija: elegantiška, akiai patrauklių harmoningų linijų, o kartu ir praktiška bei lengvai valoma“, - sako Peter Nordgren, „Myra Industriell Design” gamybos dizaineris.
 

„Nautic” – tai pilna vonios kambario įrangos linija, kurią sudaro klozetas, bide, kriauklė, vonia, maišytuvai bei vonios kambario baldai. Visa produkcija pasižymi harmoningomis formomis, integruotomis inovacijomis, kurių dėka įranga veikia itin tyliai ir ilgiau išlieka švari.

Vientisas porcelianinis klozeto bakelio dangtis slepia atskirą garsą slopinantį vidinį bakelį, kuris kartu apsaugo ir nuo vandens kondensato susidarymo išorėje. Dėl glotnių linijų 5 tipų „Nautic” serijos klozetai yra higieniškesni ir lengviau valomi, o vandens nuleidimo mygtukas net turi atskirą atsiradimo istoriją.

„Manau sukūrėme patogiausią vandens nuleidimo mygtuką pasaulyje, – sako „Gustavsberg” pardavimų ir rinkodaros vadovas Johan Lundin. – Vaikai bei garbingo amžiaus sulaukę žmonės nuolat vargsta su klozeto vandens nuleidimo mygtuku. Atsižvelgdami į tai, sukūrėme ergonomišką vandens nuleidimo mygtuką, kurį lengvai nuspaus tiek vaikų, tiek jėgų netekusios rankos. Be to, juo ypač patogu naudotis ilgų nagų savininkėms“, – sako J. Lundin.

Tuo tarpu visos naujosios linijos kriauklės yra ovalios formos. Tai praustuvėms suteikia lengvumo, o kartu jos užima ir mažiau vietos. „Nautic” produkcija pageidaujant gali būti padengta „CeramicPlus“ danga, kuri užtikrins keramikos atsparumą purvui ir vandeniui.

„Nautic” linijoje rasite ne tik visą vonios kambario įrangą, bet ir vandeniui atsparius baldus, – nuo mažos lentynėlės iki didelės spintelės. Baldus galima rinktis iš plačios spalvinės paletės: blizgi balta, elegantiška pilka, balto melamino ar prašmatni alyvmedžio. Be to, baldai gali būti puošiami įvairiomis dekoratyvinėmis juostomis.

„Nautic” keičia „Gustavsberg” vonios įrangos liniją „Nordic” ir prekyboje pasirodė spalio pabaigoje.

Apie gamintoją:

„Villeroy & Boch- Gustavsberg“ AB – viena pirmaujančių pasaulyje Skandinavijos vonios gaminių gamintojų. Grupė siūlo prekės ženklais „Gustavsberg“ ir „Villeroy & Boch pažymėtus vonios kambario produktus – klozetus, praustuvus, vonias, vonios baldus bei sūkurines vonias. „Gustavsberg Group“ dirba daugiau nei 480 darbuotojų, o pardavimai per metus siekia 1,2 mlrd. Švedijos kronų. Kompanija priklauso Vokietijos koncernui „Villeroy & Boch AG“, didžiausiam vonios santechnikos gamintojui. „Gustavsberg“ puoselėja gilias vonios porceliano gamybos tradicijas, o pirmieji gaminiai buvo pradėti gaminti dar 1825 metais. Kompanijos filosofija ir pagrindiniai tikslai nekintami nuo pat įmonės įkūrimo – tai aukšta kokybė, gražus nesenstantis dizainas bei inovatyvūs sprendimai. Kompanija nuolatos investuoja į vandens išsaugojimo ir aplinkosaugos projektus.

Daugiau informacijos:
yra Kita
Svarsto didinti kompensuojamą renovacijos dalį