Weber – fasadų šiltinimo sistemos
- Didina pastatų šiluminę apsaugą ir sumažina šildymui reikiamos energijos sąnaudas
- Prailginamas pastato konstrukcijų eksplotavimo laikas
- Padidėja pastato vertė, atnaujinamas išorinis vaizdas
- Sukuria komfortą gyventi šilčiau
- Mažina galimybę atsirasti pelėsiui ant vidinio išorės sienų paviršiaus
- Žymiai sumažina išorės sienų temperatūrines deformacijas
- Padeda ekonomiškiau eksploatuoti šildymo sisitemas
- Pašalinami defektai ir irimai, atsiradę eksplotuojant pastatą arba dėl nekokybiškos apdailos
Kodėl reikia rinktis ,,Saint-Gobain” statybinius gaminius?
UAB „Saint-Gobain statybos gaminiai“ Weber įmonė Lietuvoje tiekia maišymui paruoštus statybinius mišinius ir keramzito gaminius. Siekdama pasiūlyti ne tik geriausią produkciją, bendrovė savo klientams nuolat pateikia teisingus bei novatoriškus statybos sprendimo būdus, optimaliai derinant kainos ir kokybės santykį.
Jau nuo 1993 metų, kaip viena iš statybinių blokelių ir statybinių mišinių lyderių, „Maxit“ grupė (buvusi UAB „Optiroc“, įkurta 1993 metais) yra žinoma Lietuvoje. Pradėjusi veiklą nuo prekybos plytelių klijais, šiuo metu bendrovė siūlo visą eilę tinkų, glaistų, spalvotų mūro mišinių, grindų lyginimo medžiagų, specialiųjų betonų, ugniai atsparių mišinių, fasadinių produktų, keramzito blokelių ir kitų gaminių. 2007 metais įsigijusi buvusią UAB „VISCUM“ sausųjų mišinių gamyklą Kauno rajone, sėkmingai toliau plėtoja šią sritį. Dauguma gaminių, pavyzdžiui, „Fibo“ keramzitiniai blokeliai, „Vetonit“ mūro mišiniai, „VISCUM“ sausieji statybiniai mišiniai bei „Deitermann“ hidroizoliacinės medžiagos jau yra užsitarnavę populiarumą Lietuvos statybinių gaminių rinkoje ir, tikime, naujoji „Weber“ vardo statybinių mišinių linija ras savo pirkėją.
Weber – tai žinomas prekinis ženklas, sėkmingai įsiliejęs į ,,Saint-Gobain” koncerną, kurio fasado šiltinimo bei renovavimo sprendimo būdai jau ne vieną dešimtmetį naudojami ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje. Tai kompanija, garantuojanti aukštą savo gaminių kokybę, patvarumą, atsparumą, visi sprendimai priimami, atsižvelgiant į ekologiją ir darbų saugą, pasižyminti šiais išskirtinumais:
· Tai vienas plačiausių rinkoje siūlomų fasado sprendimų, įskaitant šiltinimo sistemas;
· Kompanija gali pasiūlyti visą šiltinimo sistemą – pradedant nuo weber.therm 403 (klijai polsitirenui), weber.therm 405 (klijai vatai), weber.therm 410 (armavimo mišinio) ir baigiant weber dekoratyviniai tinkais.
· Užbaigimo galimybių įvairovė – weber TM314 mineraliniu, weber TD321 akriliniu, weber TD336 silikoniniu-silikatiniu, ar weber TD341 silikoniniu dekoratyviniu tinku arba weber FZ391 dažais;
· Didelis sienos paviršiaus struktūrų pasirinkimas: lygi, raižyta – platus granuliacijos spektras;
· Turtinga pastelinių arba natūralių spalvų paletė pagal katalogą arba pagal individualius užsakymus;
· Darbų atlikimas rankiniu arba mechaniniu būdu;
· Aukščiausias sistemų mechaninis tvirtumas ir elastingumas pasiekiamas dėl weber.therm 410 armavimo mišinyje esančių plastifikatorių ir mikropluošto dėka.
· Fasado šiltinimo sistemos Europinis techninis liudijimas su polistirenu (ETA-10/0081) ir su mineraline vata (užbaiginėjamas), kurie garantuoja tarpusavio medžiagų ryšį ir suderinamumą. ETICS techninis liudijimas suteikiamas ne tik atskiriems sistemos elementams, atskiroms medžiagoms, bet ir visai sistemai. Gavusi sertifikatą sistema yra praėjusi ilgą išbandymų kelią: priešgaisrinius tyrimus, šaldymo/šildymo, ilgaamžiškumo, smūgio atsparumo ir kitus bandymus. Tai atliekama ne su viena medžiaga atskirai, o su visa sistema. Techninis liudijimas yra ne tik kaip sertifikatas, bet ir kaip griežtas technologijos aprašymas.
· Kvalifikuota weber komanda, visada pasiruošusi padėti privatiems žmonėms, užsakovams, statybininkams, architektams ir t.t. savo konsultacijomis, patarimais besirenkant produktus ar spalvą, taip pat gali ir paskaičiuoti kiek sąnaudų sudarytų medžiagos.
Ką pasirinkti?
Nėra vienintelio, visais atžvilgiais geriausio sprendimo. Reikia ieškoti patikrintų sisteminių sprendimų, vengiant atsitiktinių dalykų.
Renkantis šiltinimo tipą ir tariantis su projektuotoju, kuris patikrins pasirinkto sprendimo teisingumą, reikėtų palyginti medžiagų pirkimo kainą, darbų kaštus su vėlesnėmis eksploatavimo (valymo, dažymo ar taisymo) išlaidomis. Technologijos pasirinkimą lemia individualus skonis ir investuotojo finansinės galimybės. Toliau pateikiame informaciją, kuri Jums padės nepasimesti tarp siūlomų techninių galimybių ir surasti savo sprendimą.
Kuo izoliuoti?
Terminės izoliacijos užduotis yra pro išorines sienas išeinančios šilumos praradimo sumažinimas. Bendra taisyklė teigia, kad visi sienos sluoksniai nuo pastato vidaus į išorę turi būti vis labiau pralaidūs garams. Priešingu atveju, gali kilti problemų dėl vandens garų kondensacijos pertvaros viduje. Tai reiškia, kad „kvėpuojančios“ sienos (keramzito betonas, dujų betonas, porėtoji keramika) turi būti izoliuotos mineraline vata. Betoniniu sienų atveju tinka putų polistirolo plokštės. Jų naudojimas porėtųjų medžiagų mūrams apšiltinti lems situaciją, kai, siekdami išvengti sienų drėgmės, eksploatuojamose patalpose nuolat atsirandantį vandens garų perteklių privalėsime pašalinti per ventiliacinę sistemą, kartu prarasdami šilumą. Tai ženkliai sumažins šildymo efektyvumą.
Estetika ir technologijos
Weber TM314 mineraliniams tinkams būdingi labai geri techniniai parametrai: didelis garų pralaidumas, mažas sugeriamumas, puikus atsparumas oro sąlygoms ir patvarumas. Tačiau jų spalvų gama yra ribota, o darbus turi atlikti labai patyręs vykdytojas. Tinkus galima tepti ir ant mineralinės vatos, ir ant putų polistirolo.
Weber TD321 akriliniai tinkai – tai beveik neribotas spalvų pasirinkimas, netgi intensyvių, ryškių, labai sodrių. Tačiau reikia atsiminti, kad šie tinkai yra organinės kilmės, su daug mažesniu garų pralaidumu negu mineraliniai. Dėl to rekomenduojama juos naudoti tik tose sistemose, kur izoliacinis sluoksnis yra iš putų polistirolo.
Weber TD336 silikatiniai-silikoniniai ir Weber TD341 silikoniniai tinkai – labiausiai atsparūs oro sąlygų poveikiui ir pasižymi dideliu garų pralaidumu. Šie tinkai patvaresni negu mineraliniai arba akriliniai, juos galima lengviau išlaikyti švarius daugelį metų. Tokie privalumai ir, palyginus su mineraliniais tinkais, daug didesnė spalvų gama - tai bene yra geriausias sprendimas.
Eksploatacija priklauso nuo pastato padėties
Toli nuo taršos šaltinių esančių pastatų Weber mineralinio arba silikoninio tinko fasadą nesunku išlaikyti švarų. Pastatams, esantiems šalia miškų arba taršos šaltinių (kelių, katilinių ir pan.), geriau pasirinkti Weber silikoninį tinką. Toks fasadas galės būti valomas net aukšto slėgio vandens srove su detergentais. Pastatų, aplink kuriuos galima laisvai vaikščioti (namų, esančių gyvenamuosiuose rajonuose, mokyklų ir pan.) fasadai gali būti ypač lengvai pažeidžiami mechaniškai. Ant tokių objektų verta uždėti klijų bei glaisto mišinio weber.therm 410 apsauginį sistemos sluoksnį. Jis yra elastingas ir ypač atsparus smūgiams ar kitiems pažeidimams.
Patyręs ir naujoves diegiantis gamintojas
Įmonė turi daugiau nei šimto metų darbo patirtį. Nuo gyvavimo pradžios ji nuolat vysto ir tobulina savo gaminius ir technologijas. Įmonė yra daugelio šiuolaikinių statybos sprendimų pradininkė. Paskutinė naujiena iš fasadinių medžiagų weber.therm 407 universalus klijavimo, armavimo tinkas.
Weber fasadinių medžiagų galima įsigyti didžiuosiuose statybinių prekių centruose taip pat mažesnių įmonių pardavimo vietose, prekiaujančiose statybų medžiagomis visoje Lietuvoje.